Хумус

Прозводи » Намази

Цена:250,00РСД

Састав: леблебија, сусамов путер, бели лук, љута паприка, лимунов сок, рузмарин, мајчина душица, мирођија, вода, со

Рок трајања: 10 дана, чувати на температури од 0 до 8 степени

Маса: 350г


Препоручујемо
hleb-spelta5.jpg

Хлеб од спелте

Цена:150,00РСД
Последње додато
zenska-formula-tinktura-bp.jpg

Женска формула

Цена:600,00РСД